Dla architektów

Dla architektów

Pragniemy zaprosić architektów, projektantów wnętrz oraz wykonawców do współpracy z naszą firmą - Luxor, która mieści się w Kielcach, ul. Mielczarskiego 55.

Posiadamy w swojej ofercie szeroki asortyment produktów do wyposażenia wnętrz: płytek, ceramiki sanitarnej, wanien, wanien z hydromasażem, kabin, paneli natryskowych, armatury. Jesteśmy bezpośrednim importerem tak znanych i cenionych producentów jak: Iris Ceramica Colorker, Apavisa, Settecento, Unicom, Ermes, Ariana, Rex, Floorgres, Lea, Spaic, Piemme, Villeroy & Boch, Keraben, Grazia, Sicis, Bisazza , Duravit, Laufen, Bette, Kaldewei, Hydro-Top, Huppe, Dornbracht, Vado, Treemme, Grohe, Hansgrohe, Hansa, Zucchetti, Sanswiss, Victoria&Albert. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest znacznie szersza i bogatsza w producentów, niż ta przedstawiona tutaj.

Zajmujemy się również prowadzeniem inwestycji. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc w realizacji Państwa pomysłów.

Zapewniamy szeroką gamę materiałów (próbek i katalogów), które pomogą w wyborze odpowiedniego asortymentu do każdego wnętrza.

Gorąco zapraszamy do współpracy. Dla architektów mamy również propozycje bardzo cennych i pomocnych szkoleń oraz wyjazdów m.in. na największe targi płytkarskie odbywające się w Bolonii.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.