O firmie

O firmie

Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku.  Od lat staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala nam lepiej zrozumieć  Państwa potrzeby i trudności związane z doborem odpowiedniego asortymentu. Nasza firma podlegała i podlega ciągłej rozbudowie, kadra zdobywa wciąż nowe doświadczenie podczas szkoleń i targów wnętrzarskich.

Jesteśmy głównym i bezpośrednim importerem włoskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. Swój asortyment uzupełniamy również produktami polskimi o najwyższej jakości.  Na powierzchni 560 m ² znajdą Państwo ogromny wybór płytek podłogowych i ściennych do każdego wnętrza oraz szeroki wachlarz propozycji na taras. Nasza ekspozycja obejmuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne rozwiązania. Ze względu na zmianę siedziby i otwarcie salonu w nowym miejscu nasza ekspozycja jest sukcesywnie powiększana o nowości z branży wnętrzarskiej.  Różnorodna i kompleksowa oferta gwarantuje, że w salonie znajdują się produkty „na każdą kieszeń”.

Nasza kadra pracownicza pomoże w doborze asortymentu odpowiadającego Państwa gustom i wymaganiom.  Dostosowując się do potrzeb klientów, zapewniamy Państwu bezpłatne porady projektowe, przygotowywane przez naszego architekta. Oferujemy również wykonanie profesjonalnych projektów na bazie naszego asortymentu przez współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz.

Nasza oferta ulega ciągłemu poszerzaniu dlatego też, jeśli mają Państwo pytania odnośnie dostępności danego produktu i asortymentu, którego brakuje na naszej stronie, prosimy o kontakt.